zwiń
  • APAP – mądry wybór dla dzieci

    Przemiana materii u dzieci nie jest jeszcze tak sprawna i kompleksowa jak u dorosłych. Leki bezpieczne dla dorosłych mogą być dla dzieci szkodliwe – tak jest w np. przypadku kwasu acetylosalicylowego (zwanego popularnie aspiryną).

    Dzięki precyzyjnie odmierzonej dawce i wygodnej formie podania, APAP Junior to odpowiedzialny wybór w leczeniu bólu i gorączki u dzieci już od 4 roku życia. To lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie granulek o smaku waniliowo-truskawkowym, które rozpuszczają się na języku i nie wymagają popijania wodą.

    Substancja aktywna APAP Junior – paracetamol – jest jednym z najbezpieczniejszych leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych na świecie.

    Warto przestrzegać kilku prostych zasad:

    • Stosuj APAP zgodnie z zasadami dawkowania, które znajdziesz w ulotce.
    • Przyjmując APAP, nie stosuj innych leków zawierających paracetamol.
    • Paracetamolu nie powinny stosować osoby nadużywające alkoholu albo cierpiące z powodu schorzeń wątroby.

Dowiedz się więcej o mądrej walce z bólem