zwiń

Znajdź APAP odpowiedni dla Ciebie

W walce z bólem liczy się skuteczność i mądry wybór. Produkty APAP łączą w sobie obie te właściwości. Są odpowiedzią na różne dolegliwości i wiele rodzajów bólu o różnym natężeniu.

Skorzystaj z konfiguratora i znajdź APAP odpowiedni dla Ciebie

Zaznacz odpowiednie kategorie w lewej kolumnie, by znaleźć APAP, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim i Twoich bliskich.

Pamiętaj, żeby zawsze zapoznać się z treścią ulotki i korzystać z leków tylko tak, jak ona wskazuje.

Rekomendowane produktyZobacz wszystkie produkty

APAP

APAP to mądry wybór w walce z gorączką i bólami różnego pochodzenia. Ze względu na właściwości leku APAP mogą stosować osoby z cukrzycą, chorobą wrzodową i nadciśnieniem.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Noc to jedyny w Polsce lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który zawiera dodatkowy składnik ułatwiający zasypianie, dlatego wskazany jest w leczeniu bólu powodującego trudności ze snem. APAP Noc nie uzależnia i może być przyjmowany przez osoby chore na cukrzycę.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Junior to truskawkowo-waniliowy lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy – odpowiedzialny wybór dla dzieci od 4. roku życia.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Extra to siła dwóch składników: paracetamolu i kofeiny. Ich wzajemne działanie pozwala na ... walkę nawet z silnym bólem, w tym z migreną, bólami pourazowymi i pooperacyjnymi.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Ice to pierwszy w Polsce plaster hydrożelowy z mentolem, który wspomaga walkę z bólem głowy. Przynosi ulgę nawet w migrenach i gorączce. Dzięki swojej unikalnej postaci APAP Ice w nieinwazyjny sposób zmniejsza wydzielanie mediatorów bólowych.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Thermal to plaster rozgrzewający, który po przyklejeniu do skóry łagodzi bóle pleców, mięśni i stawów. Plastry APAP Thermal rozgrzewają się stopniowo, uwalniając bolące miejsca od mediatorów bólowych. Efekt jego działania utrzymuje się nawet 8 godzin.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Przeziębienie HOT w formie rozgrzewającego napoju o smaku cytrynowym łączy w sobie działanie dwóch substancji leczniczych i witaminy C. Likwiduje bóle głowy, mięśni i gardła, a także gorączkę, katar i niedrożność nosa.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Przeziębienie CAPS to lek w kapsułkach, który zwalcza nasilające się objawy przeziębienia i grypy: redukuje gorączkę, udrażnia nos i zatoki przynosowe, likwiduje katar, uśmierza ból głowy oraz bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Przeziębienie FAST to nowoczesny lek w formie musujących tabletek do rozpuszczania w wodzie. Szybko zwalcza objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, ból gardła, ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe. Skład leku został wzbogacony o witaminę C, która jest niezbędna do budowania odporności.

dowiedz się więcej

APAP

APAP to mądry wybór w walce z gorączką i bólami różnego pochodzenia. Ze względu na właściwości leku, APAP mogą stosować osoby z cukrzycą, chorobą wrzodową i nadciśnieniem.

dowiedz się więcej

APAP

APAP Extra to siła dwóch składników: paracetamolu i kofeiny. Ich wzajemne działanie zwalcza nawet silny ból, w tym z migreną, bóle pourazowe i pooperacyjne.

dowiedz się więcej