APAP
APAP Extra pixel

APAP Extra

Szybko przynosi ulgę nawet w silnym bólu.
paracetamol 500 mg
kofeina 65 mg
    Leczenie bólu, w tym:
  • głowy, w tym migrena
  • mięśni
  • zębów
  • nerwobóle
  • bóle menstruacyjne
  • kostno-stawowe
  • pooperacyjne i pourazowe

  • Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

  • należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami
  • nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia
  • w trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu
  • nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol
  • należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni

APAP Extra Paracetamol 500,0 mg, Kofeina 65 mg; tabletki powlekane. Wskazania: Bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Zaburzenia rytmu serca. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.