APAP
APAP Noc pixel

APAP Noc

Koi ból, sprowadza sen, nie uzależnia.
paracetamol 500 mg
Chlorowodorek Difenhydraminy 25 mg
    Leczenie bólów utrudniających zasypianie w tym:
  • głowy
  • kostno-stawowych
  • mięśni
  • zębów
  • menstruacyjnego
  • nerwobóli
  • bólów związanych z przeziębieniem i grypą

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.

  • lek należy przyjmować wyłącznie przed snem
  • nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia
  • w trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu
  • nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol
  • w czasie stosowania leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych

APAP Noc Paracetamol 500 mg, chlorowodorek difenhydraminy 25 mg; tabletki powlekane. Wskazania: Krótkotrwałe leczenie bólu w tym: bólu głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą, powodującego trudności w zasypianiu. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Jaskra. Rozrost gruczołu krokowego, Porfiria. Astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia, Sp. z o.o.