zwiń

Raport: Mądrze pokonaj migrenę

Czy to może być migrena?

Tak, jeśli występują następujące objawy
ból narasta podczas aktywności fizycznejnadwrażliwość na dźwiękjednostronny, pulsujący bólświatłowstręt, zaburzenia widzenianudności
i wymioty

Zaczyna się od czynników
wywołujących ból...

8%20%28%24%20%

Na 20-60 minut przed atakiem
może pojawić się aura. Zwykle objawia się:

  • drętwieniem
    twarzy
  • zaburzeniami
    pola widzenia
  • rozdrażnieniem

...ale migrena to więcej niż ból!
Najczęściej występujące objawy towarzyszące to:

nudności i wymioty0
aura0
inne objawy0
fotofobia0

Czasami nie da się przewidzieć bólu migrenowego, ale zawsze można go leczyć!

Miej przy sobie lek przeciwbólowy z kofeiną, aby zażyć go na początku ataku migrenowego – wtedy zadziała najskuteczniej!

Aby pobrać pełny raport "Mądrze pokonaj migrenę" wypełnij poniższy formularz. Udostępnimy Ci wtedy link do pobrania raportu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu komunikacji marketingowej oraz handlowej przez USP Zdrowie sp. z o.o. w Warszawie ul. Poleczki 35 i inne podmioty współpracujące z USP Zdrowie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że podanie danych jest dobrowolne oraz o moim prawie dostępu do danych osobowych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od USP Zdrowie sp. z o.o. w Warszawie i innych podmiotów współpracujących z USP Zdrowie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz. U. z 2013 r., poz. 1422